فصلنامه برنامه ریزی و بودجه

زبان نشریه: فارسی- انگلیسی نوع داوری: بدون نام و دو سویه حوزه تخصصی: اقتصاد    
دسترسی رایگان و آزاد به مقالات (تمام متن)  هزینه بررسی و انتشار:  ندارد 
·  این نشریه با احترام به قوانین اخلاق در نشریات تابع قوانین کمیتۀ اخلاق در انتشار (COPE) می باشد و از آیین نامه اجرایی قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در آثار علمی پیروی می کند. 
· مقالات پذیرش شده پس از بررسی در سامانه تشابه یاب متون سمیم نوردر مرحله چاپ قرار می گیرد (لینک راهنمای سامانه تشابه یاب).
· فصلنامه "برنامه­ ریزی و بودجه" بر اساس نامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره ۱۵۹۱۰۹ مورخ ۱۷/۰۸/۱۳۹۰ از شماره ۱۱۲ دارای اعتبار علمی - پژوهشی است و چاپ مقاله در آن برای ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی مؤثر است.
Main Image

فصلنامه برنامه ریزی و بودجه

1401، جلد 27، شماره1

شاپای چاپی: 2251-9092

شاپای الکترونیکی: 2251-9106

مدیر مسئول: دکتر عادل آذر

سردبیر: دکتر سید احمدرضا جلالی نائینی

معاون سردبیر: مهدی فدایی

مشاهده ی آخرین شماره

نشریه برنامه ریزی و بودجه مورخ 1400/9/16 همکاری خود را با انجمن علوم مدیریت ایران جهت تعاملات دوسویه و استفاده از ظرفیت‌های انجمن آغاز کرده است
نکات مهم:
( فرم تعهد نویسندگان و فرم تعارض ) توسط تمامی نویسندگان امضاء  و در زمان ارسال مقاله به همراه فایل اصلی و فایل بدون نام نویسندگان در سامانه بارگذاری شود. در صورت عدم ارسال فرم های مذکور مقاله عودت داده می شود.
• با عنایت به ابلاغ شماره ۶۰۲۲۴۵/و مورخ ۹۳/۱۲/۲۵ «دستورالعمل نحوه بررسی تخلفات پژوهشی و مصادیق آن» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری "رعایت ترتیب درج اسامی در مقالات مستخرج از پایان نامه به ترتیب، اسم دانشجو، استاد(ان) راهنما و استاد(ان) مشاور" باید در مقالات ارسالی مورد توجه قرار گیرد و استاد راهنما به عنوان نویسنده مسئول مقاله اعلام گردد.
 •  فصلنامه علمی برنامه­ ریزی و بودجه با محوریت توسعه بومی و مسائل اجتماعی- اقتصادی مقاله می پذیرد.
  فصلنامه علمی برنامه­ ریزی و بودجه با هدف تقویت زیرساخت­ های علمی مناسب جهت سیاست­ گذاری­ های صحیح اقتصادی کشور، دستاوردهای پژوهشی در حوزه موضوعی اقتصاد را منتشر می ­نماید.
  از استادان و پژوهشگران محترم دعوت بعمل می ­آید مقاله­ های خود را در حوزه­ های موضوعی زیر جهت نشر برای این فصلنامه ارسال فرمایند.
  محورهای موضوعی:
  توسعه بومی، مسائل اجتماعی – اقتصادی روز جامعه، همچنین تحلیل مسائل اقتصادی کشور حوزه­ های موضوعی این نشریه را تشکیل می­ دهد. ضمن در نظر داشتن این موارد محورهای موضوعی مقاله­ های قابل انتشار در فصلنامه برنامه­ ریزی و بودجه عبارتند از: ادامه مطلب

مقالات آماده انتشار













اطلاعات نشریه

 • شماره جاری: 1401، جلد 27، شماره1
 • شاپای چاپی: 2251-9092
 • شاپای الکترونیکی: 2251-9106
 • مدیر مسئول: دکتر عادل آذر
 • سردبیر: دکتر سید احمدرضا جلالی نائینی
 • معاون سردبیر: مهدی فدایی
 • مدیر اجرایی: میترا اولیایی
 • صاحب امتیاز: موسسه عالي آموزش و پژوهش مديريت و برنامه ريزي

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به فصلنامه برنامه ریزی و بودجه می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 CC BY-NC 4.0 | Planning and Budgeting

Designed & Developed by : Yektaweb